KONST / Litografier / Färglitografi 13475007
nr 1347 5007
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 17/50. Motivet: 54x44 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 14 september 2020
kl 20:30:32
6/9 23:52:16
500 kr
14/9 18:58:00
Max Walter Svanberg
Läs mer om Max Walter Svanberg